Wyszukaj...
0
TOP
Lifestyle

5 aplikacji na telefon do tworzenia Instastory na Instagramie

Przygotowałam dla Was post który może być pomocny, na kilka sposobów.  Mam pomysł na zwiększenie zasięgu na Instagramie, jeśli konto przestaje rosnąć może pomoże Wam dodawanie ciekawych Instastory. Pokaże Wam również aplikacje których jeszcze nie znacie, a także pomysł na ciekawą historię z dnia albo przedstawienie relacji z sesji. Możecie się zastanawiać, dlaczego ważne jest jak pokazujemy nasze momenty z życia? Cały wygląd naszego konta na Instagramie musi przyciągać uwagę, więc musicie również zadbać o ten mały szczegół jakim jest historia z Waszego dnia. Ważna jest estetyka i jakość zdjęć ale to przecież wiecie. Chciałbym Wam pokazać 5 najlepszych aplikacji do przyciągnięcia uwagi przez waszych odbiorców. Możecie myśleć że to dużo pracy nad ich przyswojeniem, ale mogę powiedzieć, że to kwestia przyzwyczajenia. Wybrałam takie które są warte uwagi i gdzie nie będziecie musieli nic kupować aby zacząć ich używać.


1. Aplikacja Canva :

Canva jest to aplikacja, która oferuje bardzo wiele, nawet za darmo. Poznałam ją niedawno gdy szukałam nowych pomysłów na stworzenie ciekawych projektów na Instastory. Aplikacja ma dużo szablonów i pomysłów na ciekawe relacje na Instagramie. Można tworzyć również swoje szablony i zapisywać je dla siebie. Pomoże to w szybkim wysyłaniu bezpośrednio w relacje. Mamy możliwość zmieniania czcionek, ilustracji i motywów. Ale o nie wszystko co Canval nam oferuje, dzięki niej możecie tworzyć posty na do innych mediów społecznościowych takich jak Facebook czy Pinterest, a także kolaże. Bardzo ją polecam.

2. Aplikacja Storyluxe

Aplikacja Storyluxe oferuje nam piękne szablony do naszych relacji na Instagramie. Można nawet tworzyć fajne kolaże do wstawienia jako zdjęcia na Instagramie. Jest tutaj możliwość wykupienia dodatkowych szablonów, ja korzystałam z darmowych szablonów i uważam że jest świetna. Dodatkowo aplikacja działa na ISO i Android.

3. Aplikacja Unfold

To moja ulubiona aplikacja, jest ze mną już chyba od samego początku. Nawet wykupiłam dodatkowe szablony, dlatego że lubię proste rozwiązania, a uwielbiam ją też za czcionki które można dowolnie zmieniać. Często pojawiają się również darmowe szablony np. gdy zbliżał się Sylwester. Mogę również i ją polecić z czystym sumieniem. Aplikacja jest na ISO i Androida.

4. Aplikacja Mojo

Z tą aplikacją można wszystko, mam ją od kilku dni i jestem zachwycona. Najlepsze, że można robić animacje napisów jak i zdjęć. Również możecie dobrać szablony do swoich potrzeb. Jest idealna do promowania nowych zdjęć, nowych postów na blogu jak i na Instagramie czy Facebooku. Aplikacja dzieli szablony na kategorie takie jak film, fotografia, moda, itp. Aplikacja jest bardzo prosta. Niestety dostępna jest tylko na ISO.

5. Aplikacja Before After

To aplikacja którą zaczęłam testować. Jest aplikacją bezpłatną, jednak występuje również w płatnej i jest podobno dużo lepsza. Nie mam zdania o niej więc nie mogę powiedzieć czy mogę Wam ją polecić.

Mam nadzieję, że post był pomocny. Może pomogłam znaleźć aplikacje które Wam się spodobają. Jeśli macie jakieś swoje to dajcie znać w komentarzach.

Zapraszam Was róznież do obejrzenia pierwszego filmu ze stylizacjami na YouTube 😉

Kamilina Blog by Kamila Ocieczek

«

Dodaj Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *