Wyszukaj...
0
TOP
Lifestyle

Wszystkie szczegóły dotyczące promocji -55% Rossmann /kwiecień 2019

Już wiadomo, że promocja -55% odbędzie się w kwietniu, wreszcie będziemy mogły ruszyć na zakupy kosmetyczne. Każda będzie mogła zrobić zapasy i przetestować. Dzisiaj odpowiem Wam na najważniejsze pytania które zadajecie mi we wiadomościach prywatnych. Promocja w tym roku będzie obowiązywała w jednym czasie na wszystkie produkty, a nie tak jak kiedyś na kategorie produktów.

Data promocji jest już znana od 19 kwietnia do 30 kwietnia.

VIP 16 kwietnia do 18 kwietnia, szczęściarze 😉

Ile razy będzie można skorzystać z promocji? Na jedną kartę będzie można skorzystać 3 razy na różne produkty. Mogą to być np. 3 podkłady różne, lub pomadka, tusz i podkład. Ważne żeby nie były to takie same.

Czy można płacić za zakupy z promocji kartą podarunkową? Niestety nie można, Rossmann zrobił ograniczenie. Tutaj myślę, że jest to błąd. ponieważ dziewczyny mogłyby wykorzystać karty podarunkowe na takie właśnie zakupy

Czy jest ograniczenie ilościowe na jedne zakupy? Możemy kupić dowolną ilość produktów oczywiście powyżej 3 sztuk. Muszą być to produkty różne. Czyli nie ma limitu na ilość kosmetyków.

Czy produkty z promocji gazetek są jeszcze tańsze? Niestety nie cena naliczana jest od ceny regularnej. Produkty promocyjne są dla osób które nie korzystają z promocji.

Czy można dokonywać zwrotów? Niestety nie można zrobić zwrotów podczas promocji, tutaj Rossmann robi zabezpieczenie, aby ktoś nie kupił 3 produktów a później zostawił sobie jeden.

Szok! Można będzie kupić również lakiery z szaf w promocji, również można będzie kupić gąbkę z Wibo 😉

Kamilina Blog by Kamila Ocieczek

«

»

Dodaj Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *