Wyszukaj...
0
TOP
Lifestyle

Promocja Rossmann 55% na kosmetyki do makijażu

Kochani Internet już obiegła informacja o promocji 55% Rossmann, chciałabym przedstawić kilka szczegółów jakie zmieniły się w tej promocji. 

Od 29 września nieliczni dostali możliwość skorzystania już z promocji i na swoim koncie mają -55%, więc jeśli nie sprawdzałaś to zrób to jak najszybciej. Niestety nie wiadomo do końca w jaki sposób Rossmann wybierał osoby. U mnie ta promocja niestety nie pojawiła się więc muszę czekać.
To co się zmieniło to jedną kartą możecie zrobić 3x zakupy przez cały okres promocji. Nie warto pożyczać swoją kartę innym.  Cała promocja trwa do 18 października. Założenie konta Klubu Rossmann jest bardzo proste, warto więc mieć swoje konto i tam zbierać punkty. Jeśli chcecie mogę napisać wam post jak założyć konto Klubu Rossmann. 
Promocja Rossmann dla wszystkich zaczyna się od 9 października i potrwa do 18 października. Pamiętajcie, że jeśli nie lubicie całego tego tłumu możecie skorzystać z  zakupów online, na stronie Rossmann. Tam również będziecie mieli swoją promocję. Robiąc zakupy pamiętajcie, że nie możecie kupić dwóch taki samych produktów, nawet jeśli wybierzecie różne kolory. 
Możecie kupić dwa podkłady z dwóch różnych firm. Rabat nie łączy się z innymi rabatami, odejmowany jest od ceny regularnej. 
Przygotowuje dla Was posty: Czy skorzystam z tej promocji? Co kupię?
Kosmetyki bez których nie wyobrażam sobie makijażu.
Zaglądajcie tutaj po więcej informacji.
Kamilina Blog by Kamila Ocieczek

«

»

Liczba komentarzy: 4

Dodaj Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *