Wyszukaj...
0
TOP
Lifestyle

Co takiego zrobiłam? Dermokosmetyczna Kuracja wypełniająca Fillerina.

 Oj tak zmarszczki i wiek to problem każdej z nas. Chciałybyśmy zawsze być piękne i młode.  Nie mówimy o tym głośno, ale pewnie nie jedna z nas stosuje kosmetyki w domowym zaciszu. Niestety zmarszczki i bruzdy pojawiają się z czasem i wiekiem. 

U mnie pierwsze pojawiły się zmarszczki mimiczne. Sama w domowym zaciszu zaczęłam stosować kurację Fillerina®. Jestem w trakcie stosowania ale już chciałabym wam się pochwalić.
 Dermokosmetyczna kuracja wypełniająca Fillerina® do użytku domowego dostępna jest w trzech różnych stężeniach, co pozwala zapewnić najskuteczniejszą i najbardziej optymalną kurację polegającą na poprawie stanu skóry oraz wygładzeniu tkanek twarzy i szyi.
W skład kuracji wypełniającej wchodzi:  14 dawek (po 2 ml każda) żelu wypełniającego, 14 dawek (po 2 ml każda) filmu odżywczego, 2 precyzyjne aplikatory
oraz dodatkowo krem na dzień Fillerina Day Cream (stosowany osobno lub w połączeniu z innymi preparatami Fillerina®), i Krem modelujący do oczu i ust Fillerina® Eye and Lip Contour Cream.
Kurację należy stosować raz dziennie przez 14 dni, rano lub wieczorem w zależności od indywidualnych potrzeb i zwyczajów.

Stężenie kwasu hialuronowego obniża się stopniowo wraz ze starzeniem się skóry, powodując niedoskonałości takie, jak zmarszczki spowodowane wiekiem i zmarszczki mimiczne oraz utratę objętości, zwłaszcza w okolicy kości policzkowych, policzków i ust. W preparacie Fillerina® zastosowano- po raz pierwszy- kombinację sześciu unikatowych cząstek kwasu hialuronowego o różnej masie cząsteczkowej i różnych rozmiarach, które są transportowane za pomocą specjalnego nośnika i skutecznie przenikają przez kolejne warstwy skóry (badania ex-vivi), co sprawia, że tkanki są wypełniane i zyskują objętość. Działanie kwasu hialuronowego jest wspomagane przez inne składniki aktywne: Matrifull, peptyd transportowany w cyklodekstrynach, wspiera trofikę tkanek skórnych oraz poprawia naturalne wchłanianie substancji wypełniających, zapewniając stopniowe i progresywne uwydatnienie.  Heksapeptyd reguluje gospodarkę wodną skóry, pomagając w utrzymaniu odpowiedniego poziomu nawilżenia.

Możecie zakupić te produkty w kilku miejscach podaje wam linki:

Drogeria Syrenka –KLIK 


 Nowa Farmacja- KLIK 
Cefarm24- KLIK
Kamilina Blog by Kamila Ocieczek

«

»

Liczba komentarzy: 4

 • Edyta Pohl

  Ale cudeńko ciekawe czy efekt będzie zadawalał na dłużej bo cena zestawu też nie jest mała.

 • Klauds xx

  Jak narazie zmarszczek nie mam ale sam produkt bardzo mnie zaciekawił.

  http://klaudiaandmylife.blogspot.com

 • Kasia Leja

  Przydałaby mi się skuteczna kuracja, która zatrze pierwsze oznaki starzenia się na mojej skórze. 🙂 Bardzo ciekawy produkt, trzeba go wypróbować.

 • Agnieszka Frankowska

  Po przegladnieciu Twojego Insta zaraz widac ze byla kuracja odmladzajaca. Lepiej wygladasz, jesli to zasluga tylko tego prepararatu to gratulacje!

Dodaj Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *