Wyszukaj...
0
TOP
Lifestyle

Afta na dziąśle czyli problem który już mam z głowy dzięki Sachol Aftigel

Od kiedy pamiętam ten problem pojawiał się u mnie ciągle. Najczęściej pojawiał się przy noszeniu aparatu ortodontycznego, były to otarcia i mikro urazy w jamie ustnej. Często zamieniały się one w stany zapalne, które strasznie urażają, bolą i nie da się z nimi normalnie żyć.
Borykam się również przy spadku odporności z nadżerkami czyli aftami, które naprawdę bolą. Ten kto chociaż raz miał coś takiego wie, że szuka się najmniejszej ulgi. Ból jest nawet przy jedzeniu, jak i przy mówieniu. 
Niestety nigdy nie mogę przewidzieć kiedy pojawi się zapalenie, dlatego zabieram Sachol Aftigel ze sobą wszędzie gdzie tylko jadę. Żel pojawił się u mnie w kosmetyczce tak żeby nigdy się z nim nie rozstawać. Stosuje go do miejscowo, w miejscu wystąpienia zapalenia. Jest bardzo podręczny i przynosi ulgę zaraz po aplikacji w miejscu zapalenia.
Sachol Aftigel to wyrób medyczny leczniczy dostępny w postaci żelu do nakładania zewnętrznego. Produkt jest przeznaczony do stosowania w przypadku uszkodzeń bądź zmian powstałych w jamie ustnej, np. afty, aftowe zapalenie jamy ustnej, uszkodzenia wywołane aparatem ortodontycznym lub protezą. 
Produkt Sachol Aftigel zawiera naturalny skład: ksyloglukan, heterozydy, polisacharydy, wyciąg z Zanthoxylum bungeanum.
Po nałożeniu preparatu Sachol Aftigel w miejscu urazu tworzy się ochronny filtr, który powleka uszkodzenie, a co za tym idzie, sprzyja regeneracji nabłonka, usprawnia proces gojenia się chorego miejsca.
Kamilina Blog by Kamila Ocieczek

«

»

Liczba komentarzy: 2

Dodaj Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *